Kategorijos
naujienos

Paprastas uždavinys, kurį sunku išspręsti net ir matematikams – Koks atsakymas?

Daugelis žmonių mėgsta išspręsti įvairius galvosūkius ir uždavinius. Tačiau, kai kalbama apie loginius matematinius galvosūkius, kai kurie stengiasi, kad juos suprastų kuo greičiau. Ir visiškai nieko nesigauna. Tokios užduotys smegenims yra lyg gera treniruotė. Jos kuria strateginį mąstymą, didina dėmesio koncentraciją ir sugebėjimą rasti sprendimus. Be to, tai smagu ir įdomu.

Mes paruošėme jums loginę užduotį ir siūlome šiek tiek pasukti galvas kaip tai išspręsti. Jis gali būti išspręstas taip, kaip jums patinka: šeimos aplinkoje, su draugais, pietų metu. Svarbiausia – atkreipti dėmesį į nematomą detalę, kuri iš tikrųjų yra gana akivaizdi. Jei bent vieną kartą žaidėte kauliukus, tai bus greičiau išsiaiškinti. Na, pradėkime?

Taigi, atidžiai pažiūrėkite į paveikslėlį ir sudėkite visus kubelių skaičius. Pirmajame variante suma yra 12, antrajame – 6. Kiek yra trečiame variante? Esame tikri, kad galite tai išspręsti!

Teisingas atsakymas yra: Skaičių suma yra 9.

Tai numerių bendra suma ant kiauliukų vietos, kuri liečia žemę. Kiauliukų skirtingose pusėse skaičių suma visada yra 7. Taigi, norint išspręsti šią užduotį, pakanka pažvelgti į viršutinį kauliukų paviršių ir gauti numerį priešingoje pusėje. Todėl gauname paskutinei lygčiai reikalingus numerius.

4 + 3 + 2 = 9

Ar pavyko susidoroti su kubeliais? Jei ne, nieko tokio. Mes vis dar turime daug užduočių, kurios jums patiks. Bet negalime prižadėti, kad jums pavyks jas išspręsti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *