Kategorijos
naujienos

Ši mergina gaudo stambias žuvis, tačiau jos būdas stebina visus žvejus

Koks žvejys nesvajoja apie stambų laimikį? Štai ir 23-ejų Hana Baron iš Ilinojaus irgi nieko prieš sugauti kuo įspūdingesnę žuvį.

Tačiau skirtingai nuo kitų žvejų ji nenuobodžiauja su meškere, o ima grobį plikomis rankomis jo gimtojoje stichijoje. Eilinis amerikietės laimikis apstulbino Instagram naudotojus ir surinko gausybę nevienareikšmių komentarų.

Žvejybos būdas, kurį praktikuoja Hana, vadinasi „nudlingas“. Jis žinomas nuo gilios senovės, tačiau šiandien praktikuojamas ne taip ir dažnai.

Jo esmė tame, kad žvejys persekioja stambią žuvį vandenyje, o paskui jai į nasrus įkiša vieną ranką iki dilbio, o kita čiumpa už žiaunų. 

 

 

Tokia „spyna“ užtikrina patikimą grobio, kuriam tikrai nepavyks pasprukti,  fiksaciją. Ranka ryklėje trukdo žuviai priešintis vandenyje, kur ji kitu atveju turėtų neginčijamą persvarą prieš žmogų.

Nepaisant to, nudlingu gali užsiimti tik stiprus ir labai vikrus žmogus, toks kaip Hana Baron.

Tokia „spyna“ užtikrina patikimą grobio, kuriam tikrai nepavyks pasprukti,  fiksaciją. Ranka ryklėje trukdo žuviai priešintis vandenyje, kur ji kitu atveju turėtų neginčijamą persvarą prieš žmogų. Nepaisant to, nudlingu gali užsiimti tik stiprus ir labai vikrus žmogus, toks kaip Hana Baron.

Eilinis merginos laimikis – šamas monstras buvo sugautas žvejybos, į kurią Hana išvyko su draugais, tokiais pat mėgėjais gaudyti žuvį plikomis rankomis, metu. Jos porininkai buvo vyrai, tačiau grobį gavo tik Baron.

Kompanija nėrė į vandenį iš valties ir merginai pirmai pavyko aptikti didelį šamą bei sučiupti jį ypatingu metodu.

Šamai neturi dantų, todėl Hana nerizikavo gauti rimtą traumą. Šios žuvies nasrai gali išsiplėsti daug kartų, kas leidžia jai praryti įspūdingų dydžių grobį. Tačiau tą dieną į monstro gerklę papuolė ne sazanas ar karšis, o patyrusi jaunos žvejės ranka ir jo gyvenimas upėje baigėsi.

Vaizdo įraše matosi, kad draugai padeda Hanai įkelti laimikį į valtį – ištraukti iš vandens tokią žuvį ne taip jau ir paprasta. Tai ne pirmas gražuolės sportininkės laimikis, tačiau, be jokios abejonės, vienas iš pačių įspūdingiausių.

Baron gyvenimą ir, žinoma, medžiokles Instagrame stebi 965 tūkstančiai žmonių ir kiekviena nauja foto aktyviai komentuojama.

Mergina ne tik žvejė, bet ir užkietėjusi medžiotoja. Jos paskyroje yra foto su nušautais elniais, vilkais ir šernais, o vienoje nuotraukoje Baron užsivertusi ant peties negyvą aligatorių. Garbingą vietą šioje galerijoje užėmė ir upinis laimikis.

Kaip visada tokiais atvejais, nuomonės po nauja foto su šamu išsiskyrė. Vieni sekėjai žavėjosi mergina, kiti buvo nukentėjusios žuvies pusėje ir jos gailėjosi. 

Mergina absoliučiai rami ir net šypsosi, nors šis milžiniškas gyvūnas prarijo jos ranką.

Komentuoja vienas iš Hanos talentų gerbėjų. Bet tuo pat šalia kažkas pareiškia, kad tai, kas vyksta – košmaras ir gėda.

Kaip jūs manote – ar galima mūsų laikais žudyti gyvūnus tik dėl malonumo, neturint ypatingo poreikio jų mėsai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *