naujienos

Paslapčių horoskopas: Kokių paslapčių turi kiekvienas Zodiako ženklas?

Kiekvienas žmogus turi kokių nors paslapčių ir, žinoma, teisę jų neskelbti. Tikriausiai įdomu būtų sužinoti, ką slepia Zodiako ženklai?

AVINUI nėra ko slėpti. Tai nuoširdi būtybė, pasiruošusi visiems išpasakoti savo gyvenimo istoriją.

JAUTIS įpratęs pavydėti aplinkiniams. Tačiau pastarieji to niekada nesužino, nes Jautis tai kruopščiai slepia.

DVYNIAI labai mėgsta aptarinėti viską iš eilės, pradedant nuo savo gyvenimo, baigiant kitų paslaptimis. Todėl jie patys paslapčių neturi.

VĖŽYS niekada nepasidalys svetima paslaptimi, taip pat ir savąja. Jis įpratęs saugoti jam patikėtą informaciją.

LIŪTAS – labai atviras tipas. Jis pasakoja draugams apie savo pasiekimus ir planus, tačiau stengiasi nutylėti apie savo kompleksus, kurie jį kankina.

MERGELĖ įpratusi viską kruopščiai planuoti, bet nuodugniai pasakoti apie savo planus ji neims. Tačiau būtinai pasigirs jų rezultatais.

SVARSTYKLĖS tylės apie savo troškimus. Jų problema – ne jų uždarumas, o tai, kad jos pačios nežino, ko joms iš gyvenimo reikia.

SKORPIONAS – uždariausias iš visų ženklų. Apie savo minusus jis nepapasakos niekam, lygiai kaip ir apie pliusus, nes jam nereikalingas kitų žmonių pripažinimas. Jis pats žino savo vertę.

ŠAULYS kaip ir Dvyniai gali aptarinėti viską pasaulyje, tačiau jis sugeba saugoti paslaptis, jeigu artimas žmogus jo paprašė.

OŽIARAGIS būtinai pasiliks sau kiekvieną svarbią ir naudingą informaciją. Jis nemėgsta pasakoti apie savo vaikystę ir praeitį.

VANDENIS – nenuspėjamas, neperprantamas žmogus. Jis gali slėpti bet ką. Kartais net artimiausi žmonės negali būti tikri, kad jie pažįsta Vandenį visu 100 procentų.

Labai sunku suprasti, ką iš tikrųjų slepia ŽUVYS. Juk jos gyvena savo išgalvotame pasaulyje ir dažnai painioja realybę su savo fantazijomis, todėl gali atrodyti, kad jos kartais svaičioja.

Rekomenduojami įrašai

5 Zodiako ženklai, labiausiai bijantys ligų

Pikantiškas Turinys

Kaip atrodo mergaitė iš „Tėčio dukterų“ ir ką ji veikia dabar? Šiandien merginai 20 metų

Pikantiškas Turinys

Gedinti mama pastebėjo nepažįstamąją, rašančią kažką ant mirusio sūnaus kryžiaus. Pakalbinusi ją mama sužinojo tiesą, kuri ją privertė apsiverkti

Pikantiškas Turinys