Kategorijos
naujienos

Po tėvo netekties dukra vis siųsdavo jam pranešimus jo telefono numeriu. Po 4 metų merginą šokiravo gautas atsakymas

Chastity Patterson iš Arkanzaso, JAV, su savo tėvu buvo labai artima. Nors iš tiesų Jason buvo tik šeimos draugas, tačiau jai ir 12 jos brolių ir seserų jis buvo pačiu tikriausiu tėvu. Jie kalbėjosi kasdien, net ir tą lemtingą dieną, kai Jason žuvo autoavarijoje.

Jason

Merginai buvo nepaprastai sunku netekti šio artimo žmogaus, su kuriuo ji dalinosi visais savo gyvenimo įvykiais. Kai Jason žuvo, Chastity buvo 19 ir ji ką tik buvo pradėjusi studijuoti. Mergina sunkiai galėjo susitaikyti su Jason netektimi, tad ji ir toliau jam kasdien rašė žinutes jo telefono numeriu. Ji dalinosi visais savo išgyvenimais, džiaugsmais ir liūdesiu. Tokiu būdu ji nors šiek tiek jausdavo, kad jos tėvas vis dar šalia.

Paskutinė žinutė, po kurios mergina gavo atsakymą iš anapus, skambėjo taip:

Labas, tėti! Ryt ir vėl bus sunki diena. Praėjo jau 4 metai nuo tavo netekties, tačiau apie tave galvoju kasdien. Per visą šį laiką nutiko daug, tačiau tu viską žinai, juk kasdien tau viską papasakoju. Nuo to laiko, kai nugalėjau vėžį, daugiau nesirgau. Aš tau pažadėjau labiau rūpintis savimi ir pažadą tęsiu. Aš pabaigiau mokslus su pagyrimu, įsimylėjau ir patyriau skaudų išsiskyrimą. Tu turbūt butum jį užmušęs. Tačiau aš atsistojau ant kojų ir tapau stipresne moterimi.”

Toliau mergina pasakojo visus savo pergyvenimus ir jaudulį dėl ateities, apie tai, kad nori vaikų ir kaip liūdės, kad jo nebus šalia, kai ji žengs prie altoriaus. Mergina tradiciškai užbaigė žinutę žodžiais “Myliu tave ir labai tavęs pasiilgau”.

Mergina išsiuntė žinutę ir jos nuostabai, ji gavo atsakymą.

“Labas, brangioji. Aš nesu tavo tėvas, bet aš visus šiuos metus gaudavau tavo žinutes. Aš jų pradėjau laukti ir rytais, ir vakarais. Mano vardas Brad ir aš taip pat netekau savo dukros autoavarijoje 2014- ųjų rugpjūtį. Tavo žinutės palaikė mano gyvybę. Kai tu man parašydavai, aš žinojau, kad tai žinutė nuo Dievo. Užjaučiu tave dėl tavo netekties. Aš išklausiau tave visus šiuos metus ir stebėjau, kaip tu augi ir susidoroji su daugiau negandų nei kas nors kitas. Norėjau atrašyti tau daug kartų, tačiau nenorėjau sudaužyti tavo širdies.

Tu esi išskirtinė moteris ir aš labai norėčiau, kad mano dukra būtų tapusi tokia, kaip tu. Ačiū už kasdienę žinutę, tu man primeni, kad Dievas egzistuoja ir kad aš nesu kaltas dėl savo dukrelės mirties. Jis man davė tave, mano angelą, tačiau žinojau, kad ši diena ateis. Viskas bus gerai, laikykis ir ženk pirmyn kasdien ir dalinkis savo šviesa, kurią Dievas tau davė. Man labai gaila, kad turi išgyventi įvairias negandas, tačiau jei tai pagelbės – aš labai tavimi didžiuojuos.”

Pasirodo, vėliono telefono numeris vėliau buvo perprogramuotas kitam vartotojui, tad Chastity žinutes gavo žmogus vardu Brad. Šis neįtikėtinas sutapimas buvo pribloškiantis, tad mergina norėjo pasidalinti žinia su draugais ir šeima savo facebook paskyroje.

Tačiau reakcija į šį jautrų susirašinėjimą buvo tokia didelė, kad istorija susidomėjo net žiniasklaida. Ir iš tiesų, likimas ir gyvenimas yra nenuspėjami, o ši nauja draugystė ir dviejų nepažįstamųjų ryšys parodo, kad esame susiję vienas su kitu daug daugiau nei numanome.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *