Kategorijos
naujienos

Po žmonos mirties vyras šalia namų esančioje žemėje jos garbei kasmet sodino medžius. Praėjus beveik dviems dešimtmečiams paaiškėjo paslaptinga našlio misija

Janet ir Winston Howes tikrai džiaugiasi gyvenimu ir paprasta, kasdiene rutina gyvenant 112 akrų fermoje. Gamtą mylinti pora negalėjo pasvajoti apie geresnę vietą gyventi. Šioje fermoje jie ramiai sau gyveno net 33 metus kartu, kol Janet sveikata staiga ir netikėtai sušlubavo.

Moteris netrukus mirė dėl širdies ydos, sulaukusi vos 50-ties. Ši netektis pakeitė Winston gyvenimą. Jis labai ilgėjosi savo žmonos, tačiau jis ir toliau privalėjo prižiūrėti ūkį, nesvarbu, ar turi jis tam ūpo. Jo šeima pastebėjo, kad po poros metų nuo Janet mirties Winston aktyviai apsodino šalia fermos esantį žemės lopinėlį.

Niekas nesuprato, kodėl Winston taip daro ir kokie yra jo tikslai ir sumanymai. Pats vyras nesidalijo savo idėjos detalėmis, tad prireikė beveik 17 metų, kol jo idėja buvo pastebėta. Mini miškelis šalia vyro fermos niekuo nesiskiria nuo kitų, jeigu žiūrėsime nuo kelio. Tačiau pakilus į orą, atsiveria nepakartojamas ir labai jautrus vaizdas.

6 akrų žemės lopinėlyje vyras per ilgus metus pasodino apie 6000 ąžuolų, o žemės viduryje jis suformavo širdies formos lauką. Ši Winston paslaptis nebūtų išaiškėjusi niekam, jei ne vienas oreivis, visiškai atsitiktinai skridęs netoliese oro balionu. Jis padarė nuostabaus reginio nuotrauką ir ją paskelbė internete.

Netrukus apie Winston projektą kalbėjo visa Jungtinės Karalystės žiniasklaida, o našlys buvo pastūmėtas papasakoti savo meilės istoriją. Jo projektas buvo iš tiesų unikalus ir labai apgalvotas. Vyras net pasistengė, kad širdies galiukas būtų nukreiptas į pusę namų, kuriuose Janet užaugo.

Kita simbolinė šios širdies reikšmė buvo tai, kad Janet mirė dėl širdies ydos. Winston tapo aktyvus nacionalinės britų organizacijos “British Heart foundation” rėmėju.

Ši organizacija rūpinasi, kad šalyje būtų kuo daugiau atliekama mokslinių tyrimų, kurių dėka širdies ligos būtų laiku ir efektyviai gydomos ir būtų išgelbėta kuo daugiau gyvybių.

Galiausiai, akivaizdu, kad širdis yra jų didelės meilės simbolis, į kurį, anot Winston, Janet gali žiūrėti iš dangaus. Šioje ramybės oazėje vyras praleidžia daug laiko prisimindamas senus gerus laikus su mylimaja. Pavasarį Winston širdies viduryje prie suoliuko sodina daug narcizų – mėgstamiausių Janet gėlių.

Greitai istorijai pasklidus po visą pasaulį, Winston pasijuto, kad jis yra tikrai nevertas visų komentarų ir pagyrų už savo darbą.

“Aš tiesiog ją labai mylėjau ir vis dar myliu” – sakė našlys. Puiki istorija įrodanti, kad tikra meilė, kurios net mirtis neužmuša, egzistuoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *