Kategorijos
naujienos

Vyras atsibudo po vakarėlio su pamušta akimi ir be jokio supratimo, kas nutiko. Žmonos raštelis šalia lovos sukėlė tik dar daugiau klausimų

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų turėjome gyvenime patirties, kai padauginę stipriųjų gėrimų kitą dieną atsiminimai tampa labai blankūs arba apskritai išsitrina.

Taip jau būna, kad kad alkoholis išprovokuoja žmones daryti pačius kvailiausius dalykus, tačiau nuo išgerto alkoholio kiekio dar priklauso ir tai, ar prisiminsime juos kitą dieną.

Rokas norėjo atsipalaiduoti nuo šeimyninio gyvenimo ir susitiko draugais bare. Vienas bokalas po kito ėjo nepastebimai, kai vakaro pabaigoje visi vyrukai buvo visiškai girti.

Kaip vakaras pasibaigė ir kaip visi sugrįžo namo – Roko atmintyje neišliko. Tačiau kitą dieną jis pabudo savo lovoje. Be abejonės, jo galva plyšo, tačiau jis pajuto ir aštrų skausmą ir po akimi.

Pažiūrėjęs į veidrodį jis pamatė didžiausią mėlynę. “Na va, kažką jau prisidirbau. Žmona bus įsiutusi..” – pagalvojo vyras, pradėjęs pulti į paniką. Staiga šalia lovos jis pamatė raštelį, stiklinę vandens ir pora tablečių nuo galvos skausmo.  Ant lovos taip pat gulėjo tvarkingai sudėti jo švarūs drabužiai.

Rokas buvo pasimetęs ir galvojo apie blogiausia. Jis sukaupė visą drąsą ir perskaitė žmonos žinutę raštelyje.

“Brangusis, vakar grįžai visiškai girtas ir sukėlei labai daug triukšmo namie, ypač kai griuvai ant kavos staliuko ir jį sulaužei. Nesijaudink, tai nieko baisaus. Pusryčiai laukia ant stalo. Aš išėjau į parduotuvę ir turgų, šiandien gaminsiu tavo mėgstamiausią vakarienę. Myliu tave ir bučiuoju. Tavo Julija.”

Rokas jau visiškai negalėjo suprasti, kas vakar nutiko ir kodėl žmona paliko tokį raštelį. Jis nubėgo į virtuvę, kur pusryčiavo jų sūnus. “Sūnau, padėk man suprasti, kas vakar nutiko kai grįžau namo?  – su dideliu išgąsčiu kalbėjo vyras.

“Na, grįžai namo apie trečią nakties, visus prižadinai griūdamas svetainėje. Griūdamas trenkeisi į staliuko kampą ir įsitaisei mėlynę. Tada tu apsivėmei koridoriuje ir šliaužei iki miegamojo. Mama stengėsi tau padėti, vilko tave iki miegamojo kur bandė tave nurengti.”

Rokas šiurpo nuo to, ką jis pridarė ir dar labiau nesuprato, kodėl jo žmona šį rytą tokia gera jam po to, ką jis pridarė. “Na, turbūt todėl, kad kai ji tave nurenginėjo, tu priešinaisi ir šaukei “Nelįsk, moterie, aš vedęs!” – atsakė sūnus. Rokas giliau įkvėpė, nusišypsojo ir pajuto didžiausią palengvėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *