Kategorijos
naujienos

Pora oro uoste pastebėjo, kaip vyras su ašaromis akyse buvo priverstas išmesti siuntinį į šiukšlių dėžę. Jie ištraukė dėžutę iš šiukšliadėžės ir pravirko pamatę jos turinį

Ne vienas iš mūsų, kuris nors kartą skrido lėktuvu, patyrė stresą oro uoste. Patikrų metu labai dažnai nutinka pačių įvairiausių nemalonumų.Ne iki galo visas taisykles žinantys keliauninkai kartais būna priversti atsisakyti kai kurių daiktų, kurie neatitinka keliavimo taisyklių.

Mergina vardu Ivelise Hernandez tą lemtingą dieną keliavo į kitą valstiją, o ją iki patikros punkto lydėjo jos vaikinas Nico. Jie netruko pastebėti kylančio konflikto tarp vyresnio amžiaus vyro ir oro uosto darbuotojo, atlikinėjusio patikras prieš įleidžiant į terminalą. 

Darbuotojas buvo ypatingai griežtas dėl gabenamų skysčių ir niekaip nesileido į kalbas ir neklausė vyro maldavimų jam nusileisti.

Po 5 minutes trukusio konflikto, keliaujantis vyras buvo priverstas pasukti link šiukšlių dėžių ir išmesti savo turėtą siuntinį dėžutėje. Oro uosto darbuotojas net nesutiko palikti jo turėto daikto radinių skyriuje, todėl neturėdamas kam perduoti savo brangaus daikto vyras jį turėjo išmesti.

Visą šį vaizdą pamatė netoliese buvusi Ivelise ir jos vaikinas, o jų širdis suspaudė tai, kad vyro akyse žibėjo ašaros.

Buvo akivaizdu, kad jam teko atsisveikinti su kažkuo labai jam brangiu. Nico kilo geniali idėja ir jis nubėgo ir pasiėmė iš šiukšliadėžės paslaptingą dėžutę. Jam buvo smalsu, kas joje, tačiau labiausiai jis norėjo sukurti planą ir vėliau grąžinti tą daiktą teisėtam jo savininkui.

Kai Ivelise patraukė link lėktuvo, Nico pajudėjo namo. Kai jo mergina po kelių dienų grįžo namo, jie abu atidarė dėžutę. Tai, kas buvo joje, porą sujaudino iki ašarų. Tai buvo vidutinio dydžio labai gražus sniego rutulys su asmenine to vyro nuotrauka.

Kitoje pusėje buvo mergaitės nuotrauka, o įrašas ant rutulio pagrindo atskleidė kiek daugiau detalių apie jo savininką. Porai pasidarė aišku, kad vyras keliavo su sniego rutuliu tam, kad jį įteikti anūkei.

Ivelise nusprendė pradėti to vyro paieškas ir vienintėlis ir efektyviausias būdas tai padaryti buvo paskelbti šio rutulio savininko paieškas internete.

Nors pora nesitikėjo didelių ir greitų rezultatų, internetinė bendruomenė buvo šios istorijos labai sujaudinta. Vos per keletą parų Ivelise paskelbta nuotrauka buvo pasidalinta per 48 000 kartų. Galiausiai praėjus 7 dienoms po nuotraukų paskelbimo pora gavo pirmąją užuominą. Su jais susisiekė parduotuvės, gaminančios būtent tuos sniego rutulius su nuotraukomis, darbuotojas.

Jie sugebėjo suteikti Ivelise užsakovo telefono numerį ir netrukus mergina jau kalbėjo su oro uoste matyto vyro žmona. Kai jos susitiko, buvo išlieta nemažai ašarų.

Ivelise buvo laiminga nudžiuginusi nepažįstamus žmones jiems brangiu daiktu, o laiminga moteris buvo perpildyta džiaugsmu dėl atgautos dovanos anūkei, kurią galiausiai jie sugebės įteikti.

Paaiškėjo ir dar daugiau nuostabių detalių, kurie padarė šį poros mažą gerą darbą dar prasmingesniu. Pasirodo, šie seneliai užsakė šią unikalią dovaną anūkei, kuri buvo jų sūnaus neseniai įvaikinta.

Tai buvo labai ilgas ir sunkus procesas jų šeimai, tačiau kai maža mergaitė pagaliau pilnai tapo jų šeimos nare, mylintys seneliai norėjo padovanoti jai kai ką ypatingo.

Tą dieną daugybė žmonių, užsisukusių savo rūpesčiuose ir kelionės eigoje, neatkreiė dėmesio į ašarojantį vyrą oro uoste, kuris turėjo atsisveikinti su kai kuo brangiu jam. Ivelise ir jos vaikino geras darbas įrodė šiai porai, kad nors gerų žmonių dabar reta, minioje tikrai visada atsiras vienas ar du, pasiruošę padėti.

https://pikantiskabraske.lt/wp-content/uploads/2023/01/27-1.webp

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *