Kategorijos
naujienos

Žmonai pakilus nuo stalo restorane padavėja pakišo vyrui raštelį su žinute. Jos turinys nustebino ne tik jį, bet ir jo žmoną

Naujai iškeptos mamos tikrai žino tą jausmą, kai tavo kūdikio priklausomybė nuo dažno maitinimo stipriai apriboja mamos laisvę. Mamos su mažyliais vengia eiti į restoranus, kavines, net pasivaikščiodamos parke jos jaudinasi dėl to, kaip greičiau grįžti namo ir pamaitinti mažylį.

Nors moteris gali vaiką pamaitinti bet kur, ji to vengia daryti dėl aplinkinių nuomonės, suvaržymų ir stigmos, gaubiančios maitinimą krūtimi viešumoje. Nors valgantis kūdikis yra absoliučiai natūralus reiškinys, vis dar daug žmonių yra tos nuomonės, kad moteris turi slėptis ir tai per daug intymus veiksmas.

Trijų vaikų mama Jackie Johnson-Smith jau daug metų žino, ką reiškia maitinti vaiką krūtimi. Nors jos du vyresnėliai jau yra ūgtelėję, ji vis dar maitina savo metukų amžiaus vaiką. Tačiau savo gimtadienio proga ji vis dėlto nusprendė išeiti į piceriją, kurioje niekados prieš tai nebuvo. Tačiau kaip ji numanė, taip ir atsitiko – jos vienmetis sūnus buvo labai neramus ir Jackie privalėjo jį maitinti.

Jie sėdėjo atskiroje sienelėmis atskirtoje pakyloje, tačiau tai nebuvo vis vien visiškai uždara nuo kitų akių patalpa. Daugelis viešų vietų neturi specialių patalpų mamos maitinimui, todėl ji neturėjo kito pasirinkimo, tik maitinti viešumoje. Ji šiek tiek jaudinosi, nes nenorėjo savo gimtadienio dieną sulaukti piktų komentarų iš aplinkinių.

Galiausiai jos sūnus ir po maitinimo nenurimo, todėl šeima nespėjusi pilnai pavakarieniauti susiruošė namo. Jackie nusivedė vaikus į automobilį o jos vyras liko apmokėti sąskaitos. Jackie buvo pastebėjusi, kad padavėja, aptarnavusi juos kavinėje, vis į ją žvilgčiojo visą vakarą. Tačiau nei ji nei jos vyras nesitikėjo perskaityti tai, ką ji parašė ant šeimos vakarienės čekio.

“Aš nupirkau vieną iš jūsų picų. Prašau pasakykite savo žmonai ačiū už maitinimą viešumoje”. Tą vakarą juos aptarnavusi Bodi Kinney nenorėjo jos peikti, tačiau atvirkščiai, buvo labai solidari ir palaikė mamą, kuri išdrįso savo vaiko poreikius pastatyti aukščiau nei aplinkinių nuomonė. Automobilyje  perskaičiusi žinutę Jackie net pravirko.

“Aš daug metų susiduriu su negatyviais žmonėmis, kurie man grūda savo nuomonę apie maitinimą viešumoje, apie tai, kaip tai jiems nepatinka. Šis palaikymas man buvo geriausia gimtadienio dovana.” – pasakojo Jackie, kuri vėliau grįžo į kavinę asmeniškai padėkoti merginai. Vėliau Jackie pasidalino patirtimi savo Facebook puslapyje.

“Aš maitinau krūtimi tris vaikus. Aš juos maitinau nesuskaičiuojamame kiekyje vietų, tiek malonių, tiek nemalonių. Tiek viešumoje, tiek be pašalinių akių. Aš sulaukiau gausybės kreivų žvilgsnių ir spoksančių veidų, tačiau šiandienos patirtis ištrina visą patirtą negatyvą.

Nors aš elgiuosi taip, kaip geriausia yra mano vaikams ir man nereikia jokio aplinkos palaikymo, šis solidarumas man labai pakėlė nuotaiką. Tai yra nuostabus jausmas, kai moteris gali palaikyti ir pagirti kitą moterį.”

Kokia yra jūsų nuomonė dėl maitinimo krūtimi viešumoje?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *