Kategorijos
naujienos

Praėjus 6 savaitėms po gimdymo moteris pradėjo itin prastai jaustis. Po atliktų tyrimų paaiškėjo pritrenkianti žinia, dėl kurios vyras vos neapalpo

Eliza Cooper ir jos vyras Ben buvo neįtikėtinai laimingi, kai pasaulį išvydo jų pirmagimė dukra Charlie. Mergaitė gimė būdama visiškai sveika, todėl tėvai galėjo tik mėgautis maloniais tėvystės rūpesčiais.

Visgi praėjus šešioms savaitėms po gimdymo Eliza pradėjo prastai jaustis. Moteriai pasireiškė labai keisti simptomai, todėl buvo akivaizdu, kad su sveikata kažkas negerai.

Sutuoktiniai nuvyko į ligoninę, kur Elizai buvo atlikti išsamūs tyrimai. Būtent tada gydytojai pranešė naujieną, kurios pora visiškai nesitikėjo…

Eliza ir Ben buvo pradraugavę vos kelis mėnesius, kai paaiškėjo, jog moteris yra nėščia. Jie svajojo apie gražią šeimą, todėl nėštumas tapo tik naujos kelionės pradžia.

Moters nėštumas praėjo be jokių komplikacijų, o 2016-ųjų sausį pasaulį išvydo mažoji Charlie. Jauni tėvai buvo neįtikėtinai laimingi.

Tačiau praėjus šešioms savaitėms po gimdymo Eliza pradėjo labai prastai jaustis. Moterį nuolat pykino ir pasireiškė viso kūno silpnumas.

Pora nuvyko į ligoninę, kur buvo atlikti išsamūs tyrimai. Išklausiusi Elizos nusiskundimus, gydytoja nusprendė atlikti ultragarsinį tyrimą ir pranešė labai netikėtas naujienas…

Jis parodė, kad moteris dar kartą laukiasi! Tik šį kartą dvynukų!

“Iš pradžių aplinkiniai galvojo, kad aš tiesiog nespėjau atsikratyti viršsvorio po dukros gimimo. Tačiau nėštumo nebebuvo įmanoma nuslėpti, kai mano pilvas pradėjo pūstis“ – pasakoja Eliza.

2016 m. gruodį pasaulį išvydo gražūs dvynukai. Moteris pagimdė identiškus dvynius berniukus – Wolfe ir Jack.

“Parsivežus berniukus namo atrodė, kad mes su vyru susilaukėme trynukų. Džiugu, kad Ben visą laiką būna šalia ir padeda susitvarkyti su mažaisiais neklaužadomis.

Pirmieji gyvenimo metai buvo patys sunkiausi. Tačiau vėliau vaikai pradėjo vaikščioti ir kalbėtis. Visi jie tapo pačiais geriausiais draugais. Šiandien mano vaikai jau kaip reikiant paaugę ir po truputį pradeda formuotis jų asmenybės.

Vaikai nuolat sekioja man iš paskos, todėl jaučiuosi, lyg būčiau ančiukų mama.

Daugeliui žmonių sunku tuo patikėti, bet per 11 mėnesių aš tapau trijų vaikų mama“ – juokiasi daugiavaikė mama.

Šios poros istorija yra tikrai išskirtinė. Belieka tik palinkėti šiai gražiai šeimai sėkmės ateityje!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *