Kategorijos
naujienos

Prieš 13 metų trylikametis tapo tėvu, bet vėliau išaiškėjo tikroji tiesa. Kaip šis jaunuolis gyvena dabar?

2009 metais trylikametis Alfie Patten ir penkiolikmetė Chantelle Stedman tapo žinomi visame pasaulyje. Jie susilaukė bendro vaiko, tačiau vėliau išaiškėjo tikroji tiesa…

Alfie ir Chantelle mokėsi toje pačioje mokykloje, buvo draugai, kurie kartu žaisdavo ir ruošdavo namų darbus.

Abiejų vaikų tėvai nepastebėjo nieko keisto ir įtartino savo vaikų santykiuose. Chantelle mama apie dukros nėštumą sužinojo tik tada, kai jau nebuvo galima kažką keisti.

Tai buvo didelė staigmena Stedmanų šeimai. Be Chantelle augo dar keturi vaikai, tačiau mergaitės mama nusprendė, kad galės užauginti ir anūkę.

Be to, būsima močiutė vedė dukrą į jaunų mamų kursus ir visais įmanomais būdais bandė padėti susitvarkyti su nėštumu.

Alfie mama šią naujieną priėmė labai priešiškai. Ji buvo įsitikinusi, kad ankstyva tėvystė sugriaus jos sūnaus gyvenimą. Praėjus šešiems mėnesiams, kai buvo galima atlikti DNR testą, Alfie motina pareikalavo jį atlikti.

Pats jaunas tėtis buvo įsitikinęs mylimosios ištikimybe, nes kartu jie buvo jau kelis metus ir mylėjo vienas kitą. Gimus dukrai Masie, Alfie tapo kruopščiu tėvu: jis vaikščiojo su kūdikiu, maitino jį ir keisdavo sauskelnes.

Visa ši idilė truko šešis mėnesius, kai paaiškėjo DNR tyrimo rezultatai. Alfie nebuvo kūdikio tėvas. Ši žinia paaugliui buvo labai netikėta ir jis kaip reikiant nuliūdo.

Kaip vėliau paaiškėjo, biologinis Masie tėvas buvo keturiolikmetis Tyler Baker. Jis jau anksčiau spėjo, kad gali būti tikrasis tėvas. Pats Tyler lytinius santykius Chantelle laiko blogiausiu gyvenimo įvykiu.

Alfie Patten šiuo metu 25 metai ir jis vis dar gyvena su mama. Vaikinas yra uždaras, dažnai vartoja alkoholį ir turi problemų su teisėsauga. Matyt mama buvo teisi, kad ankstyva tėvystė sugadins sūnaus gyvenimą.

Chantelle Stedman užaugino dukrą su tėvais. Dabar merginai 27 metai, ji ištekėjo ir susilaukė dar vieno vaiko. Chantelle nebendrauja su žiniasklaida ir nesireiškia socialiniuose tinkluose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *