Kategorijos
naujienos

Šeima nupirko apleistą namą užmiestyje ir pavydėtinai jį susitvarkė

Ši šeimyninė pora gyveno paprastame miesto namelyje ir svajojo apie ramesnę aplinką už miesto. Tikėtina, kad tai juos pastūmėjo pirkti apleistą seną namuką kaime, toli nuo miesto. Bet palikti namą tokios būklės jie nesiruošė.

Namas tikrai buvo pusiau apleistos būklės ir nebuvo panašus į nieką kitą, tik į paprastą griuveną. Bet dėka to jis kainavo gana pigiai. Sutuoktiniai nusprendė padaryti šią investiciją ir nusipirkę šį namą, paversti jį svajonių nameliu. Ir jiems tai visiškai pavyko.

Kad sugrąžintų šiai griuvenai normalią išvaizdą, jiems teko gerokai padirbėti, pradėti viso namo rekonstrukciją, išsaugant ankstesnį jo vaizdą. Jie nenorėjo iš jo padaryti visiškai naujo būsto, o tik gyventi normaliai name, kuris bus panašus į tikrą kaimišką namelį. Viską pradėjo statyti savo rankomis.

Kadangi stogą išvis reikėjo statyti iš naujo, jie padarė taip, kad name būtų 2 aukštai. Tai padidintų erdvę ir net leistų name apgyvendinti svečius. Toks sprendimas pasiteisino.

Pirmame aukšte stovėjo krosnis, pastatyta pagal senovines technologijas. Tai buvo tikras lobis. Todėl sutuoktiniai nenorėjo jos pašalinti, o tik rekonstravo ir išėjo taip, kad dabar patys ja naudojasi. O kaip ji šildo žiemą!

Iš išorės namas atrodo kaip paprastas kaimiškas, tačiau viduje pasaka tęsiasi. Sutuoktiniai jau turi du vaikus, kurie išaugo šiame name.

Esmė tame, kad sutuoktiniams taip patiko šiame name, kad jie tiesiog persikraustė čia gyventi, retai grįždami į savo miesto butą. Kaimiškas švarus oras, natūralus maistas, kuriais jie naudojasi pilnumoje, daro jų gyvenimą nuostabų ir pasakišką.

Jie taip pat pažymėjo, kad gyvena kaip pasakoje, netgi turi nedidelį ūkį ir vaikus augina šiame name. Jie taip įprato prie šio naujo gyvenimo būdo, kad daugiau nenori grįžti į triukšmingą ir dulkiną miestą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *