Kategorijos
naujienos

Vestuvių drabužių parduotuvės savininkė pastatė apkūnią nuotaką įžeidusią moterį į vietą

Vestuvės – ilgai lauktas momentas kiekvienos merginos gyvenime, nepriklausomai nuo amžiaus, tautybės, odos spalvos ir svorio. Visos merginos su nekantrumu laukia šios dienos ir nori, kad viskas praeitų tiesiog puikiai. Vestuvinės suknelės paieškos verčia būsimas nuotakas pasikankinti ir pasinervinti.

Tokiais maloniais rūpesčiais buvo užimta ir viena mergina, kuri buvo putli. Ji matavosi vestuvinę suknelę. Tuo momentu į saloną įeina dvi moterys – motina ir dukra. Toji dukrelė žiūri į pilną merginą ir sako: „O aš maniau banginiai nesidaugina!“

Putli mergina smarkiai įsižeidė, vos nepradėjo verkti. Tuo momentu vestuvinių drabužių salono savininkė, kuri visą tą laiką buvo ten, paėmė dokumentus su šios įžūlios merginos užsakymu ir anuliavo jos suknelės užsakymą. Toji mirksėjo akimis, negalėdama pajudėti – jos vestuvės turėjo įvykti po poros dienų.

Pasirodė, putlioji mergina buvo salono savininkės dukra. Štai mama ir apgynė savo dukrą ir pastatė į vietą įžūlią damą. Esmė tame, kad jos dukra turėjo problemų su antsvoriu nuo vaikystės, o taip elgtis su ja niekas neturi teisės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *