Kategorijos
naujienos

Ši moteris buvo apipilta rūgštimi jos pavydaus buvusio vaikino, o pasėkmės matosi net ir po 400 operacijų

Katie Piper 2008 m. patyrė savo buvusio vaikino rūgšties ataką, o komplikacijos vis dar jaučiasi. 37 metų televizijos laidų vedėja ir manekenė pasidalino nuotrauka po 400-osios operacijos iš ligoninės lovos savo „Instagram“ paskyroje:

Anksčiau Keitė vesdavo populiariausias laidas ir puošdavo žurnalų viršelius, tačiau, po šio išpuolio, mergina visiškai prarado savo išvaizdžius veido bruožus, jai buvo atlikta daugybė įvairių operacijų vien veido odai atstatyti, o ką jau kalbėti apie kitas kūno vietas.

Nors buvo atlikta daugybė operacijų, randai ir nudeginta oda yra akivaizdžiai matomi, tačiau moteris jau seniai nebe reaguoja į jokias apkalbas. Žinoma, tam prireikė nemažai laiko, nes, po šio incidento, moteris buvo stipriai palūžusi.

Tačiau, ji visada sulaukdavo tūkstančių žmonių palaikymo. Ir atsitiesti darėsi vis lengviau. Keitė net įkūrė paramos fondą, norėdama padėti panašaus likimo ištiktiems žmonėms kabintis į gyvenimą.

Incidentas įvyko 2008-aisiais. Moters buvęs vaikinas su bičiuliu užpuolė Keitę ir apliejo ją rūgštimi. Auka buvo apakusi viena akimi. Tačiau, laimei ją pavyko atstatyti. Moteriai teko iškęsti sunkius skausmus dėl nudegimų, taip pat kentė daugiau, nei 80 vidinių organų operacijų, kurių dėka galėjo ir vėl normaliai gerti ir valgyti.

Daugiausia rūgšties pateko ant veido, krūtinės ir rankų. Užpuolikai buvo nuteisti iki gyvos galvos, o komplikacijos moteriai vis dar jaučiamos.

Skaudūs išgyvenimai nesutrukdė moteriai susikurti karjeros ir šeimos. Šiandien ji dirba vietinės televizijos vedėja, bei modeliauja įvairioms fotosesijoms. 2015-aisiais Keitė ištekėjo. Moteris laikosi sveikos gyvensenos, radikaliai sportuoja, bet ir neatsisako jokių produktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *