Kategorijos
Žmonės

Kaip šiandien atrodo prancūzų dainininkė Alizee, atlikusi vieną seksualiausių visų laikų dainų ir šokį

Šiandien tikriausiai sunku atrasti lietuvį, kuris nebūtų matęs seksualiosios prancūzės „Alizee“ – Alizée Lyonnet Jacotey pasirodymo, kuris dar šiandien suka milijonines perklausas „Youtube“ svetainėje. Čia esanti daina „J’en Ai Marre“ turi beveik 80 mln. peržiūrų. Mergina  savo atlikimu 2000-aisiais nugalėjo talentų šou „Graines de Star“. Tada Alizee vokalas ir šokio judesiai pakerėjo ne tik tautiečius, bet ir visą Europą.

Atrodo, jog ko daugiau reikia, kad taptum populiarius? Patraukli merginos išvaizda, mieli veido bruožai, seksualūs šokio judesiai ir gražus balsas – tikriausiai tai ir buvo priežastys, dėl kurių atlikėja sulaukė tokio dėmesio ir pripažinimo. Nuo šio debiuto mergina išleido šešis albumus, kurie pagal pardavimų skaičių yra tarp geriausių prancūzų atlikėjų.

Alizee vaikystė ir karjera

Nuo mažens mergina mėgo dainavimą, šokius ir teatrą. Šokti išmoko labai anksti – būdama 4-erių. Vėliau pradėjo lankyti šokių mokyklą.

Būdama 11-os metų mergina laimėjo Prancūzų oro linijų rengtą konkursą. Tada jos vardu pavadintas vienas lėktuvas.

Būdama 15-os metų sudalyvavo „Graines de Star“, kur buvo pastebėta kompozitoriaus Laurent Boutonnat ir dainininkės Mylène Farmer, kurie skyrė jai dainą „Moi Lolita“ ir ši labai greitai tapo hitu.

Šiuo metu Alizee turi savo šokių studiją, kurioje moko vaikus. Taip pat modeliauja, bei uždarbiausia įgarsindama. Tačiau, daugiausia pinigų yra uždirbusi atlikėjos srityje – Alizee turtas 2018 m. įvertintas apie 42 mln. eurų.

Santuokos ir vaikai

2003 m. Alizee Las Vegase ištekėjo už kolegos, prancūzų atlikėjo Jeremy Chatelaino. Tačiau, santuoka iširo. Neilgai trukus, merginos gyvenime atsirado kita meilė – tai ir vėl buvo jos kolega, Grégoire Lyonnet, iš prancūzų realybės šou „Danse avec les stars“ („Šok su žvaigždėmis“).

Jie puikiai šoko kartu ir laimėjo konkursą. Daugelis spėliojo, ar dirbdami kartu, „nesusikūkavo“. Būtent taip ir atsitiko, tad pasklidus kalboms galiausiai įsimylėjėliai nebe slėpė savo jausmų vienas kitam. Neilgai trukus, pora susituokė Korsikoje kur kartu įkūrė šokių studiją.

Santuoką sustiprino dukrelės gimimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *