Kategorijos
Žmonės

Šis vyrukas atrodo lyg būtų 25-erių, tačiau jo tikrojo amžiaus neatspėja niekas

Šis išvaizdus influenceris nenustoja stebinti pasaulio savo išvaizda. Ne, šis vyras nešokiruoja nieko savo ekstremalia išvaizda – veikiau atvirkščiai, dauguma jo sekėjų žavisi išvaizdžiu vyru. Tačiau didžiausias netikėtumas yra jo tikrasis amžius.

Pažiūrėjus į šį vyruką, galima spėti, kad jam tarp 20-25 metų. Edson Brandon yra panašus į stilingą jaunuolį, tačiau iš tikrųjų jis yra jau solidų amžių nugyvenęs vyras – jam net 53-eji. Neaišku, ar vyro genetika čia turi didžiausios įtakos, tačiau jis savo paskyrose neslepia, kad tokia išvaizda – tai darbas.

Vyras pabrėžia, kad niekada nesidarė plastinių operacijų, o kūno bei odos išvaizda yra sveikos mitybos, sporto ir tinkamos kosmetikos rezultatas. Būdamas 53-ejų jis teigia turįs daugiausiai energijos per visą savo gyvenimą.

Jis savo kūną laiko tvirtove, todėl niekada nevalgo greito maisto, nerūko ir beveik nevartoja alkoholio. Vyras vengia cukraus ir visada geria mineralinį vandenį. Edson kasdien sportuoja ir kilnoja svarmenis, o tai jam suteikia ne tik fizinės energijos, bet ir gerą nuotaiką.

Vyras net pabrėžia, kad buvimas pozityviu visada yra vienas pagrindinių jo jaunatviškumo šaltinių. Edson savo paskyrose dalinasi ir savo kasdieniu valgiaraščiu, kurį sudaro vaisių glotnučiai, žuvies ar vištienos patiekalai, salotos ir kitas sveikuoliškas maistas.

Vyras dalinasi savo gyvenimu bei patarimais savo Instagram ir Facebook paskyrose, o norintys gali nusipirkti ir jo knygą “Jaunas po 40-ies”. “Mano tikslas yra įkvėpti ir parodyti kitiems, kad galima senstant išlikti jaunatviškam ir energingam. Viskas įmanoma, jeigu to labai nori” – sakė vyras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *