Kategorijos
naujienos

Ši moteris numetė 90 kilogramų turėdama labai keistą tikslą

Las Vegaso gyventojai Kaylai Lavende yra 36 metai. Jos istorija prasidėjo nuo beprotiškos meilės lėlėms Barbėms. Mergina jas pradėjo rinkti paauglystėje, iš viso turėjo apie du šimtus modelių.

Ir tik vėliau, kai Barbių buvo per daug, Kayla pajuto: ji pati nori būti kaip šis žaislas. Misija buvo sunki: Lavenda mėgo ne tik žaisti su lėlėmis, bet ir valgyti. Štai kodėl jai buvo beveik šimtas kilogramų antsvorio. Didžiausias jos svoris siekė 155 kilogramus.

Tačiau, mergina savo svajonės neatsisakė. Atkaklumas, sportas ir mitybos reguliavimas leido Kaylai Lavende atsikratyti 90 papildomų svarų. Pagrindinis dalykas – skrandžio šuntavimo operacija. Tai ir lėmė didžiausius moters pokyčius.

Iš pradžių sportuoti Kaylai buvo labai sunku. Ji darė kardio, atsispaudimus ir pritūpimus. Bet dveji metai sunkaus darbo su savimi leido atsikratyti antsvorio ir dabar mergina tikrai atrodo kaip Barbė. Pažiūrėkite patys:

Lavenda dalyvauja teminėse fotosesijose ir eina į vietines programas. Taip, moters įvaizdis atvirai keistas ir netinkamas jos metams. Tačiau, ji pati atrodo laiminga ir pasitikinti savimi, o tai yra svarbiausias dalykas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *