Kategorijos
naujienos

Ypatingas gimimo atvejis: Skirtingų rasių porai gimė dvynės su skirtinga odos spalva!

Gamta kartais būna visiškai nenuspėjama. Skirtingų rasių porai gimė dvynės su skirtinga odos spalva: viena mažylė – šviesiomis akimis ir oda, kita – tamsiaakė ir tamsiaodė. Mama su tėčiu pavadino mergaites Anaja ir Mila.

Naujai iškepti tėvai – 20-metė Hana ir 24 metų Kailas iš Britanijos – šiek tiek daugiau nei prieš pusmetį susilaukė dviejų žavių mažylių. Mergaitės gimė 20 minučių skirtumu. Tačiau, medikų ir tėvų nuostabai, mergaitės pasirodė visiškai skirtingos: tamsiaodė ir šviesiaodė. Dukrelių tėvai irgi skirtingi: mamos išvaizda europietiška, o tėtis turi afrikietiškas šaknis.

Kai vaikai ūgtelėjo ir Hana pradėjo eiti su jais pasivaikščioti, žmonės ėmė domėtis: „Tai tavo vaikai?“, „Kokios jos skirtingos! Tu kažkurią jų įsivaikinai?“, „Jos seserys?“, „Kaip tai įmanoma?“.

Hana ir Kailas iš pradžių net pergyveno, bet paskui įprato ir nustojo reaguoti į pažįstamų juokelius. Mergina prisipažino, kad jie su vyru iš pradžių patys nustebo, kad jiems gimė „įvairiaspalviai“ vaikai.

„Kai aš pagimdžiau mergaites, mano vaikinas negalėjo patikėti savo akimis, o ir aš taip pat“,- pasakojo Hana žurnalistams.

Pasak tėvų, mergaitės puikiai sutaria. Jei jas atskiria, jos pradeda rodyti kaprizus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *