Kategorijos
naujienos

Zodiako ženklai – didieji išdavikai. Išduos ir motiną

Astrologai įvardino Zodiako ženklus, kurie yra tikri Judai – jie greičiau už kitus gali tapti išdavikais. Bet jie tame nemato nieko blogo. Tokių yra trejetas.

Niekas nenori turėti reikalų su išdavikais. Todėl astrologai nusprendė visus įspėti, kad  kai kurie Zodiako ženklai išsiskiria polinkiu į išdavystę. Ko reikėtų pasisaugoti? Iš ko galima tikėtis net peilio į nugarą?

Mes papasakosime, kokie trys Zodiako ženklai nė nemirktelėję gali išduoti bet ką, net ir savo motiną.

Nr. 3. Žuvys.

Žuvys  sugeba prisitaikyti prie bet kokių sąlygų. Jos nemėgsta problemų ir stengsis visais būdais išsisukti iš situacijos. Tam gali būti panaudotas meilikavimas, apgaulė, slapukavimas.

Žuvys prisitaiko prie visų sąlygų. Bet jas labiausiai žeidžia meilė. Tai labai jautrus Zodiako ženklas. Žuvys meilėje mato gyvenimo prasmę ir labai sunkiai išgyvena išsiskyrimą. Būtent meilė skatina jas  išdavystei. Dėl meilės jos pasiryžta atsisakyti draugų ir net artimųjų. Jos apgaudinės ir  išduos, kad tik išlaikytų mylimą žmogų.

Nr. 2. Vandenis

Vandeniai – labai įvairiapusiškos, labai greit susižavinčios asmenybės. Labiausiai jie nepakenčia kokių nors apribojimų. O todėl vardan savo tikslų pasiryžę bet kam.

Taip pat nėra ko tikėtis, kad Vandenis bus ištikimas. Jis negali visą gyvenimą mylėti vieno žmogaus. Ne, jis nesirengia išduoti. Paprasčiausiai yra labai greit įsimylintis ženklas. Todėl ir tampa neištikimas, nes tame nemato nieko blogo.

Be to, Vandenis lengvai ,,prastums“ artimą žmogų, jei tas pasimaišys jo kelyje į tikslą ar kažkaip ribos jo laisvę. Bet ir tada jis nesijaus kaltas,  o  greičiau netgi pakreips situaciją taip, kad tas, ką jis išdavė, pats pasijus dėl to kaltas.

Nr. 1. Šaulys

Šaulys – tai didžiausias nusivylimas jūsų gyvenime, jeigu jau jį išsirinkote. Ištikimybės sąvoka Šauliui neegzistuoja. Ir ne todėl, kad jis plevėsa ir lovelasas, o todėl, kad jam už viską svarbiau yra jo paties laisvė.

Šis ugninis ženklas paprasčiausiai nesupranta, kodėl nereikia elgtis kažkaip ,,ne taip“. Jis mąsto, jeigu tai įmanoma iš principo, tai kodėl gi ne.

Jeigu Šaulys vertina savo santykius, tai pasistengs padaryti viską, kad neprarastų artimo jam žmogaus. Bet tai nereiškia, kad jis neišduos ar nebus neištikimas. Ir išduos, ir bus neištikimas. Bet tai padarys taip, kad mylimas nesužinotų. Štai ir viskas.

Paprasčiausiai Šaulys visada save myli labiau už ką nors kitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *