Kategorijos
Gyvūnai

Pora turėjo pasirinkti: ar grįžti į gimtinę, ar pasirinkti katę, kurią išgelbėjo

Daugelis tinklaraštininkų, aprašantys, kaip šaunu ir nuostabu keliauti po pasaulį, beveik niekada nepasako visos tiesos. Su šia nemalonia realybe susidūrė Lee Hodgesas ir Willowas Rolfas, kai jie leidosi į didelę furgono kelionę po Šiaurės Ameriką. Tam tikru metu jie turėjo pasirinkti: jie ar katė, kurią išgelbėjo.

Nedaugelis žmonių žino, kas slypi už šio idiliško kadro.

Katės vardas Aimee, ji buvo benamė

2019 m. Rugpjūčio mėn. pora pradėjo kelionę po Jungtines Valstijas pakeistu kelioniniu furgonu, o žiemą jie patraukė į pietus į šiltus Meksikos kraštus. Kelyje sentimentalūs žmonės pasiėmė kačiuką, benamį ir be galo liūdną. Anksčiau pora taip pat turėjo kačių, todėl nusprendė ją pasiimti su savimi. Jie atsidūrė Meksikoje 2020 m., o tada įvyko nelaimė – dėl šunų išpuolio Aimee katei buvo sulaužyta koja.

Iš pirmo žvilgsnio problema yra įprasta, jei ne po to sekęs COVID-19. Sienos užsimerkdavo prieš mūsų akis, tikimybė grįžti namo buvo vis mažesnė, reikėjo mesti katę ir riedėti beveik tiesiogine to žodžio prasme. Buvo nerealu tinkamai prižiūrėti Amy leteną ankštame furgone ir skubant, be to, kilo problemų su dokumentais. Ir tada jie nusprendė – pasiliksime ir pagydysime katę! Taip prasidėjo metus trunkantis nuotykis.

Kaip užsieniečiai, pandemijos metu išsigandę meksikiečiai tiesiogine to žodžio prasme varė porą iš visur. Vos spėję papildyti atsargas, didžiąją laiko dalį teko praleisti laukinėje gamtoje, toli nuo civilizacijos. Bet Amy letena visiškai atsigavo, o pati katė tapo aistringa keliautoja ir su savininkais lankėsi skirtingose ​​Meksikos vietose. Jie važinėjo beveik metus, tikėdamiesi, kad epidemija nurims, kol galiausiai galėjo grįžti namo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *