Kategorijos
Istorijos

Moteris norėjo vilkėti gražią suknelę per savo vestuves, todėl pasiryžo numesti tiek kilogramų, jog artimieji ją sunkiai pažino

Vestuvės yra viena iš svarbiausių akimirkų kiekvienos moters gyvenime. Šią dieną daugiausia dėmesio atitenka kiekvienai nuotakai. Moterys pasiryžusios išleisti krūvą pinigų, kad šią ypatingą dieną atrodytų nepriekaištingai. Didelės sumos skiriamos ir kuo ypatingesnei suknelei, o fotografijos su ja išlieka visam gyvenimo atminimui.

Būdama 26-erių metų, Sophie Matheson nesijautė gerai dėl savo figūros. Ją slėgė tas faktas, kad turi nemažai nereikalingų kilogramų ir negalės vilkėti norimos suknelės. Numesti svorio juk nėra taip paprasta. Daugeliui žmonių tam pritrūksta motyvacijos.

Iki vestuvių buvo likę vos keli mėnesiai, kai moteris pasiryžo intensyviai pradėti sportuoti ir sulieknėti. Į pagalbą ji pasitelkė sporto trenerį, su kuriuo sudarė stiprią svorio metimo programą. Treneris buvo sužavėtas moters tikslu numesti svorio bet kokia kaina.

Jie atliko daugybę riebalų deginimo, kardio ir jėgos treniruočių. Sunkiausia moteriai buvo visam laikui atsisakyti saldumynų ir greito maisto, kuriuos pakeitė daržovės, vaisiai ir baltymai. Beveik kasdien moteris valgė košes ir omletą.

Sophie turėjo po 3 labai varginančias treniruotes per savaitę. Rezultatai buvo matomi jau pirmosiomis savaitėmis. Sunkus 4 mėnesių darbas pasiteisino.

Vestuvių dieną moteris buvo be galo laiminga ir patenkinta savimi. Svečiai negalėjo atpažinti nuotakos ir gyrė ją už pokyčius.

Po vestuvių, Sophie, žinoma, neatsisakė treniruočių ir dietų programų. Pakeitusi savo gyvenimą, mergina šiandien jaučiasi daug labiau pasitikinti savimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *