Kategorijos
Istorijos

Pagimdė būdama 5-erių: jauniausios pasaulyje mamos istorija, turinti tamsią pusę

Tai nutiko 1939 m., Pisco mieste, Peru. Į vietinę ligoninę atvyko šeima su dukra, kuriai smarkiai ištino pilvas. Iš pradžių, kas yra logiška, gydytojai manė, kad to priežastis – neregėto dydžio auglys. Bet, atlikus kruopščius tyrimus, paaiškėjo, kad tai nėra auglys – penkerių metų mergaitė buvo nėščia.

Jos vardas buvo Lina Medina. Išsamų mergaitės, kuriai buvo įtariamas pilvo patinimas, tyrimą atliko daktaras Gerardo Losada.

Rezultatai buvo stulbinantys: būdama penkerių metų mergina iš tiesų buvo nėščia ir 8 mėnesį nešėsi vaisių!

Kaip tai įmanoma, jei silpnosios lyties brendimas atsiranda sulaukus 11 metų, o mėnesinės prasideda tik sulaukus 8 metų?

Linos tėvai paaiškino, kad šiuo atžvilgiu jų dukra yra unikali, nes mėnesinės prasidėjo sulaukus 3 metų, o išsamesni tyrimai parodė, kad tai įvyko dar anksčiau – aštuntą gyvenimo mėnesį. 

Anksčiau, tiksliau sakant, „priešlaikinis“ brendimas ir leido pastoti tokiame jauname amžiuje.

Praėjus kelioms savaitėms po pirmo apsilankymo pas gydytoją, Lina pagimdė. Gimdymas negalėjo vykti natūraliai, nes gimdymui per mažas dubuo, todėl jiems teko griebtis „cezario pjūvio“ operacijos. 

Gimusio berniuko svoris buvo 2,72 kg. Jam buvo suteiktas Gerardo vardas – kūdikį pagimdžiusio gydytojo garbei. Motina ir sūnus gimdymo namuose praleido tik kelias dienas, o po to jie buvo išrašyti ir išvažiavo namo.

Medinų šeima nusprendė išlaikyti anūko gimimą paslaptyje, todėl visi kaimo gyventojai Liną ir jos sūnų laikė broliu ir seserimi. Net artimi giminaičiai tiesą sužinojo tik tada, kai Gerardo buvo 10 metų. Tikriausiai nuo pat pradžių jums kyla klausimas, kas yra vaiko tėvas? 

Tai yra tamsioji šios istorijos pusė. Kai tik buvo nustatytas Linos nėštumas, jos tėvas buvo pirmas įtariamasis. Jis buvo areštuotas įtariant seksualinę prievartą ir smurtą prieš savo paties nepilnametę dukterį. Tačiau, dėl įrodymų trūkumo šeimos galva netrukus buvo paleistas.

Vieną iš galimų versijų žurnalistai pateikė laikraščio straipsnyje 1955 m. Joje sakoma, kad kai kuriuose Andų papėdės kaimuose buvo praktikuojamos grupinio sekso orgijos, todėl dažnai būdavo išprievartaujama, taip pat ir pedofilija. Galbūt viename iš šių „vakarėlių“ ir kentėjo Lina Medina.

Nuotraukoje Lina Medina ir jos suaugęs sūnus Gerrardo. Beje, jos sūnui buvo lemta gyventi tik 40 metų. Jis mirė nuo kaulų čiulpų ligos 1979 m. Tuo metu Lina užaugino dar vieną sūnų, kuris gimė 1970 m. Jam davė Raulio vardą.

Ji pati mirė 2015 m., Būdama 82 metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *