Kategorijos
Istorijos

Šiam berniukui gydytojai nedavė nė metų, tačiau jis išgyveno daugiau, nei visi tikėjosi ir šiandien atrodo taip

Deja, gimdami mes neturime galimybės pasirinkti, kur ir kada norėtume gimti, kokių savybių, bei gebėjimų norime, taip pat negalime pasirinkti ir savo išvaizdos. Kita vertus, kiekvienas mūsų esame unikalus ir ypatingas.

Pasitaiko atvejų, kai sunkios, retos ligos išsivysto gimus ir kelia didžiulį pavojų vaiko gyvybei. Taip atsitiko ir šiam vaikui, kurio istorija neseniai nuskriejo per visą pasaulį.

Prieš 18 metų Kentukyje gimusiam Bradenui Westui pasireiškė reta liga – 2 tipo mononukleozė. Jai būdinga kaukolės ir veido deformacijos, kvėpavimo sutrikimai, priešlaikinė mirtis. Gydytojai teigė, kad berniukas neišgyvens nė metų.

Slaugytoja, padėjusi silpnam berniukui, meldėsi už jį, nes vaiko būklė buvo tokia bloga, jog nuolatos reikėjo jaudintis ar išgyvens dar vieną naktį. Į jos maldas buvo atsakyta, nes gydytojų nuostabai, Bradenas pasveiko.

Šiandien Bradenui jau 18 metų. Jis baigė studijas. Pilnametystės proga šeima paprašė slaugytojos Michellės, kad ši įsiamžintų su berniuku nuotraukoje taip, lyg šis būtų jos pačios sūnus ir taip prisimintų šį brangų etapą:

Gydytojų prognozės buvo labai liūdnos. Visų pirma, jie sakė, kad vaikas apskritai neišgyvens, o jeigu jam pavyks, tai mažų mažiausia bus neįgalus – kurčias ar aklas.

Tačiau, šiandien, sulaukęs 18, vaikinas turi šeimą, draugų, bei hobių – mėgsta žvejybą, vairuoti, lėktuvus, turi mėgstamą dainininką – visiškai įprastai, kaip ir kiti paaugliai. Tačiau, vienu dalyku jis gali išsiskirti nuo pastarųjų – Bradenas yra labai tikintis dėl to, kas jam atsitiko gyvenime.

Visai neseniai jis pradėjo naudoti ir „TikTok“ programėlę.

Video, esančiame žemiau, matyti vaikino polinkis į muziką:

Dar keletas nuotraukų iš Bradeno fotosesijų, parodančių pozityvų jo požiūrį į gyvenimą:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *