Kategorijos
naujienos

Šeima netyčia rado įėjimą į slaptą šaltojo karo bombų prieglaudą savo miegamajame

Jennifer Little tvarkydamasi perkėlė seną spintą ir netikėtai pastebėjo liuką miegamojo grindyse. Ji paskambino savo vyrui ir kartu jie pakėlė sunkų plieninį dangtį ir rado surūdijusius laiptus, vedančius tiesiai į slaptą šaltojo karo bombų prieglaudą. 

Šeimos namai buvo pastatyti dar 1951 m. Tomis dienomis šaltasis karas gali lengvai pereiti į aktyvų etapą, amerikiečiai masiškai statėsi bombų pastoges. Dažniausiai šie požemiai atsirasdavo Kalifornijoje, potencialiai pavojingoje valstijoje. 

Panašu, kad Jennifer taip pat rado vieną iš šių slaptų slėptuvių. Jos vyras turėjo nusileisti, moteris liko laukti viršuje. 

Nusileidęs surūdijusiais laiptais, vyras pateko į nedidelę kamerą su ventiliacija, dviaukštėmis lovomis, rašomuoju stalu ir net spinta daiktams laikyti. Viskas buvo padengta storu dulkių sluoksniu.

Pro sienų plyšius prasiskverbė ir vanduo, jų danga iš dalies sprogo. Tačiau slėptuvė vis tiek atrodė pakankamai tvirta – jei čia apsivalytum:

https://youtu.be/06sNKbMCXck

Šeima dar nenusprendė, ką daryti su rastu požemiu. Galbūt žemiau bus įrengtas nedidelis kambarys su to meto daiktų ekspozicija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *