Kategorijos
Įdomybės

Gerai uždaryta dėžė palėpėje 30 metų buvo naudojama kaip stalas daiktams sukrauti. Kol galiausiai savininkai nusprendė ją atidaryti. Kas buvo viduje?

Kiek įvairiausių šiukšlių ir kitų dalykų kaupiasi palėpėse ir gyvenamųjų pastatų rūsiuose.. O savininkai ne visada pasistengia, kad ten sutvarkytų daiktus. Senojo namo Anglijoje savininkai, iškart jį nusipirkę, nepradėjo ardyti šiukšlių, tarp kurių buvo kelios geležinės dėžės. Kartais, eidami į viršų, savininkai naudojo didžiausią dėžę tiesiog kaip stalą daiktams sukrauti.

Po 30 metų jie nusprendė namą padaryti patogesniu ir pakvietė savo draugą, kuris padėjo išardyti šiukšles iš palėpės. Vyras ėmėsi darbo ir, priėjęs prie geležinių dėžių, atidžiai jas ištyrė ir užtikrintai pasakė, kad tai seno stiliaus seifai.

Gavęs savininkų leidimą, jis atidarė visas mažas dėžutes, tačiau jos buvo tuščios. Bet su dideliu seifu, kuris daugiau nei trisdešimt metų pakeitė palėpės stalą, teko pavargti. Buvo panaudoti įvairiausi įrankiai. Kai seifas pasidavė, visi susirinkusieji sustingo iš nuostabos: jis buvo iki pat viršaus pripildytas Didžiosios Britanijos svarų!

Suskaičiavus juos paaiškėjo, kad seifo viduje buvo laikoma daugiau nei dvidešimt tūkstančių svarų. Rasto turto savininkai pasielgė teisingai: juos padalijo po lygiai. Nepaisant to, kad šiuolaikiniais pinigais tai nelabai pasiteisino, visi buvo patenkinti.

Daugelis žmonių, perkantys namą, mano, kad pirmas dalykas, kurį reikia padaryti jį nusipirkus, yra išnešti visas šiukšles. Galų gale gali būti ne tik daug nenaudingų ir net naudingų dalykų, bet ir tikras turtas, kuris akivaizdžiai neturėtų laukti 30 metų, kol bus surastas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *