Kategorijos
Istorijos

22 metų mergina ištekėjo už 61 metų kariškio. Kaip jų gyvenimas susiklostė po 7 metų?

Meilei amžius nesvarbus. Tačiau, ne visi yra linkę sutikti su šia nuomone. Dažnai galima rasti pavyzdžių apie visuomenės pasmerkimą poroms su dideliu amžiaus skirtumu. O ir pati Viktorija anksčiau net negalėjo pagalvoti, kad kada nors ras laimę su vyru, kuris bus net 39 metais už ją vyresnis!

Gimtoji Čeliabinsko gyventoja su būsimu mylimuoju susipažino būdama 22 metų. Ji dirbo žurnaliste vietinėje žiniasklaidoje. Vika nuėjo apklausti pensininko aktyvisto ir judėjimo „Už Uralo atgimimą“ organizatoriaus. Jo vardas Borisas Jakovlevičius. Ir tai buvo jos būsimas vyras.

Prieš išeidamas į pensiją Borisas Jakovlevichas buvo kariškis. 30 metų jis gyveno santuokoje su savo brangia žmona, tačiau ji mirė. Jis apraudojo netektį. O Viktorija šiuo laikotarpiu buvo ištekėjusi, tačiau jos santuoka nebuvo laiminga.

Po pirmojo susitikimo Borisas ir Viktorija vienas kitam nieko nejautė. Tačiau, likimas ne kartą dar juos suvedė. Jie dažnai lankėsi tuose pačiuose renginiuose, dėl kurių pradėjo vis labiau bendrauti ir artėti.

Susitikimai tapo vis dažnesni, o Viktorija pagavo save galvodama, kad Borisui Jakovlevichui ji turi kažką daugiau, nei tik draugiškus jausmus. Pagyvenusį vyrą taip pat tuo metu pradėjo persmelkti simpatija jaunai merginai, tačiau stengėsi to neparodyti – amžiaus skirtumas buvo per didelis.

Buvęs kariškis susigėdo, kad Viktorija buvo tokio pat amžiaus kaip jo anūkė. Susitikdamas su jos tėvais, jis bandė su jais kalbėtis šia tema, paprašė įtikinti dukrą, kad visa padėtis neteisinga. Tačiau, tėvai neprieštaravo, jie tik norėjo, kad Vika būtų laiminga.

Taigi jauna žurnalistė ir pensininkas kariškis užmezgė romaną. Mergina padavė skyrybas su nemylimu sutuoktiniu ir pasinėrė į naujus laimingus santykius. Nepaisant visų smerktinų pažiūrų ir apkalbų, ši pora jau 7 metus gyvena įsimylėję vienas kitą.

Borisui Jakovlevichui dabar 68 metai, tačiau tai netrukdo auginti dukterį. Mergaitę pora pavadino Ieva.

Sutuoktinis teikia materialinę gerovę, o mergina studijuoja psichologiją ir visais įmanomais būdais stengiasi prisidėti prie šeimos klestėjimo. Be to, ji svajoja padėti panašioje situacijoje esančioms poroms, kurios patiria socialinį spaudimą dėl amžiaus skirtumo.

Jei Viktorijos tėvai nuo pat pradžių nebuvo prieš tokią sąjungą, tai jos išrinktosios artimieji į jų santykius reagavo visiškai kitaip. Vaikai ir anūkai nutraukė bendravimą su Borisu Jakovlevičiumi, kurį laiką net su juo nesikalbėjo, dabar bendravimas apsiriboja sveikinimais švenčių metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *